Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3202
Вчора 8319
За цей тиждень 41847
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 80297
За минулий місяць 247663
За весь час 4803417
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
14 Січня 2020

З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян в будь-який час може подати заяву про перехід з безготівкової на готівкову грошову форму виплат на житлово-комунальні послуги до органу соціального захисту населення, в якому він перебуває на обліку.

Тобто, Мінсоцполітики скасовано обмеження монетизації пільг на житлово-комунальні послуги в грошовій готівковій формі, яке не дозволяло пільговикам податися за “монетизацією” після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня(на неопалювальний період). 

Відповідне рішення було прийнято постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 №1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг».

Відповідно до цих змін у разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

В заяві на грошову готівкову виплату пільги на оплату житлово-комунальних послуг громадяни мають обов’язково зазначати реквізити поточного банківського рахунку, на який щомісячно надходитимуть кошти пільги та номер телефону.

Звертаємо увагу, що можливістю доставки пільги на житлово-комунальні послуги у грошовій готівковій формі через відділення АТ «Укрпошта» можна буде скористатися з травня 2020 року. Зазначені зміни розповсюджуються виключно на отримання через банківські установи.

Нагадаємо, що у разі отримання пільги на житлово-комунальні послуги в грошовій готівковій формі пільговик має самостійно сплатити за спожиті послуги. 
Звертаємо увагу, що при наявності у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виплата пільги з наступного опалювального (неопалювального) сезону здійснюється у грошовій безготівковій формі.

Прохання, пільговикам, які виявили бажання отримувати пільги в готівковій формі звертатися в 209 кабінет Управління соціальної політики Барської РДА.Управління соціальної політики Барської РДА