Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3847
Вчора 8319
За цей тиждень 42492
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 80942
За минулий місяць 247663
За весь час 4804065
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
14 Січня 2020

За 2019 рік на території району зареєстровано 2 нещасних випадки на виробництві, у яких постраждало 3 особи; по одному випадку розслідування завершене і цей випадок є пов’язаний з виробництвом, по іншому випадку розслідування не завершене. У 2018 році зареєстровано 11 нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, в яких постраждало 11 осіб. Тож прослідковується суттєвий спад виробничого травматизму, одною з причин якого може бути приховування роботодавцями нещасних випадків, хоча звірки з лікувальними закладами Барське відділення проводить регулярно. 
 
Професійних захворювань як у 2019 році, так і в 2018 році не зареєстровано.

Коротко про випадки, які сталися. 

Перший випадок стався 05 лютого 2019 року на території КНП «Барська центральна районна лікарня». Працівниця лікарні в робочий час заходила у корпус лікарні, під час цього їй на голову з даху впав шматок льоду. В результаті вона отримала травму голови. Причина настання нещасного випадку: незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будівель, споруд.

20 грудня 2019 року директор і комірник Матейківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» повинні були їхати з с. Матейкова в м. Бар з виробничих питань, цього дня Матейківський сільський голова теж їхав до Бару, тож працівники школи вирішили поїхати до Бару разом із ним. Під час поїздки на автодорозі сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої директор і комірник Матейківського навчально-виховного комплексу отримали травми і звернулись до КНП «Барська ЦРЛ». По цьому випадку проводиться розслідування.

Велике прохання до роботодавців не приховувати нещасні випадки на виробництві, адже невідомо, які будуть наслідки травм, а Фонд соціального страхування України зможе надати допомогу постраждалим на виробництві.


Джерело: Барське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області