Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4007
Вчора 7526
За цей тиждень 11534
За минулий тиждень 50361
За цей місяць 145257
За минулий місяць 218315
За весь час 3472570
14 Січня 2020

За 2019 рік на території району зареєстровано 2 нещасних випадки на виробництві, у яких постраждало 3 особи; по одному випадку розслідування завершене і цей випадок є пов’язаний з виробництвом, по іншому випадку розслідування не завершене. У 2018 році зареєстровано 11 нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, в яких постраждало 11 осіб. Тож прослідковується суттєвий спад виробничого травматизму, одною з причин якого може бути приховування роботодавцями нещасних випадків, хоча звірки з лікувальними закладами Барське відділення проводить регулярно. 
 
Професійних захворювань як у 2019 році, так і в 2018 році не зареєстровано.

Коротко про випадки, які сталися. 

Перший випадок стався 05 лютого 2019 року на території КНП «Барська центральна районна лікарня». Працівниця лікарні в робочий час заходила у корпус лікарні, під час цього їй на голову з даху впав шматок льоду. В результаті вона отримала травму голови. Причина настання нещасного випадку: незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будівель, споруд.

20 грудня 2019 року директор і комірник Матейківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» повинні були їхати з с. Матейкова в м. Бар з виробничих питань, цього дня Матейківський сільський голова теж їхав до Бару, тож працівники школи вирішили поїхати до Бару разом із ним. Під час поїздки на автодорозі сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої директор і комірник Матейківського навчально-виховного комплексу отримали травми і звернулись до КНП «Барська ЦРЛ». По цьому випадку проводиться розслідування.

Велике прохання до роботодавців не приховувати нещасні випадки на виробництві, адже невідомо, які будуть наслідки травм, а Фонд соціального страхування України зможе надати допомогу постраждалим на виробництві.


Джерело: Барське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області