Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3737
Вчора 8319
За цей тиждень 42382
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 80832
За минулий місяць 247663
За весь час 4803955
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
11 Січня 2020

«Іран заявив, що український пасажирський літак було збито. Це важливий крок у процесі розслідування, яке досі триває. Наші експерти й надалі працюють на місці трагедії з метою детального розслідування причин та остаточного встановлення істини», - заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

За його словами, українські фахівці продовжують пошук речових доказів, пов’язаних із трагедією і вже спільно з Організацією цивільної авіації Ісламської Республіки Іран оглянули знайдені «чорні скринькі» та місце зберігання частини фрагментів літака.

Також було здійснено розкладку фрагментів літака з метою встановлення повноти знайдених частин Boeing-737-800.

Зібрано ДНК-зразки родичів загиблих у авіакатастрофі. Сьогодні зранку електронну ДНК-формулу направлено українським експертам, які працюють на місці трагедії в Тегерані.

«Працюємо над тим, щоб завершити ідентифікацію і якнайшвидше провести репатріацію тіл загиблих громадян України.  Біль трагедії не мине. Ми щиро співчуваємо близьким. Україна зробить усе для розкриття всіх деталей трагедії та надасть підтримку родинам загиблих», - наголосив Глава Уряду.


Джерело: Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України