Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3923
Вчора 7526
За цей тиждень 11449
За минулий тиждень 50361
За цей місяць 145172
За минулий місяць 218315
За весь час 3472481
11 Січня 2020

«Іран заявив, що український пасажирський літак було збито. Це важливий крок у процесі розслідування, яке досі триває. Наші експерти й надалі працюють на місці трагедії з метою детального розслідування причин та остаточного встановлення істини», - заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

За його словами, українські фахівці продовжують пошук речових доказів, пов’язаних із трагедією і вже спільно з Організацією цивільної авіації Ісламської Республіки Іран оглянули знайдені «чорні скринькі» та місце зберігання частини фрагментів літака.

Також було здійснено розкладку фрагментів літака з метою встановлення повноти знайдених частин Boeing-737-800.

Зібрано ДНК-зразки родичів загиблих у авіакатастрофі. Сьогодні зранку електронну ДНК-формулу направлено українським експертам, які працюють на місці трагедії в Тегерані.

«Працюємо над тим, щоб завершити ідентифікацію і якнайшвидше провести репатріацію тіл загиблих громадян України.  Біль трагедії не мине. Ми щиро співчуваємо близьким. Україна зробить усе для розкриття всіх деталей трагедії та надасть підтримку родинам загиблих», - наголосив Глава Уряду.


Джерело: Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України