Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6936
Вчора 7290
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 53340
За цей місяць 228900
За минулий місяць 243215
За весь час 4470967
29 Листопада 2019
Сьогодні, 29 листопада, в актовій залі Барського районного Центру дозвілля відбувся Х районний танцювальний конкурс «Ритми танцю».

Хореографічне мистецтво на сьогодні стало дуже популярним і модним. На телебаченні створені цілі проекти: «Танцюють всі», «Танці з зірками» та інші, які розкривають і дають старт юним талановитим танцюристам. Адже це мистецтво не тільки красиве, але і корисне. Воно розвиває почуття ритму, виробляє правильну поставу і головне – піднімає настрій.

Танець – хвилюючий і прекрасний, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культури поведінки. Танці - чи то народні, чи сучасні – це емоційна насолода для глядача.

У конкурсі взяли участь 18 учасників художньої самодіяльності сільських закладів культури від 7 до 25 років, які продемонстрували високу майстерність, а головне - любов до танцю.

При оцінюванні учасників враховувалися: відповідність репертуару віковій категорії,чистота виконання, сценічна культура (костюми), майстерність виконання, артистизм та характер.

До складу журі конкурсу ввійшли:

Осколкова Інга Вікторівна - художній керівник районного Центру дозвілля, голова журі;
Лоян Леся Михайлівна - методист районного Центру дозвілля;
Кухар Ольга Василівна - методист районного Центру дозвілля.

Учасників буде нагороджено грамотами та дипломами.


Відділ культури і туризму райдержадміністрації