Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7411
Вчора 7290
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 53815
За цей місяць 229375
За минулий місяць 243215
За весь час 4471442
29 Листопада 2019
З ініціативою щодо впровадження та щорічного відзначення «Всесвітнього дня Української Хустки» виступили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також народні обраниці, артистки театру і кіно, викладачки ВНЗ, представниці Клубу Успішних Жінок України.

Запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

Захід покликаний об’єднати жінок різного віку, національностей та соціального статусу у флешмобі «Зроби фото з хусткою», фінал якого заплановано на 7 грудня, коли учасниці презентуватимуть свої світлини.

Урочистості та масштабний флешмоб, який має усі шанси потрапити до книги рекордів України, як захід, який зібрав найбільшу кількість жінок, вбраних в українську хустку, проходитимуть з 12:00 до 15:00 у Молодіжному центрі «Квадрат» (вул. Театральна, 15).

Організатори сподіваються, що Всесвітній день Української Хустки збере таку ж кількість прихильників, як і День Вишиванки, і запрошують долучитись усіх бажаючих.


Офіційний вебсайт Вінницької облдержадміністрації