Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5973
Вчора 7811
За цей тиждень 29679
За минулий тиждень 55191
За цей місяць 13784
За минулий місяць 247663
За весь час 4736177
Володимир Зеленський підписав зміни до Бюджетного кодексу щодо ефективного фінансування розвитку дорожньої галузі
21 Листопада 2019
20 листопада начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос представив особовому складу Барського відділення поліції тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділення майора поліції Віталія Лукіянчука.

Він побажав новопризначеному очільнику районної поліції успішно продовжувати усі ті позитивні напрацювання, яких вдалося досягти колективу під умілим керівництвом підполковника поліції Олександра Колосюка. Також наголосив на важливості постійного удосконалення професійного рівня особового складу, забезпечення злагодженої роботи всіх підрозділів відділення.

Юрій Педос сердечно подякував Олександру Колосюку за сумлінну, високопрофесійну роботу на правоохоронній ниві. 

Теплі слова вдячності за плідну співпрацю адресували Олександру Колосюку і голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, міський голова Артур Цицюрський. 

Володимир Саволюк зокрема зазначив, що завдяки чітко налагодженій роботі відділення поліції вдавалося оперативно вирішувати чимало питань, пов’язаних із забезпеченням правопорядку на території району. Підтвердженням високого професіоналізму керівника та особового складу є розкриття резонансних злочинів.

Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк привітав з призначенням нового очільника відділення поліції та висловив сподівання, що і Віталію Лукіянчуку вдасться досягти вагомих результатів у виконанні поліцейськими покладених на них завдань.

До присутніх також звернувся підполковник поліції Олександр Колосюк. Він подякував керівництву Головного управління Національної поліції за те, що довірили очолювати Барське відділення поліції, і зазначив, що докладав усіх зусиль, аби правоохоронці працювали на високому рівні. Висловив вдячність особовому складу відділення за досягнення, які мали завдяки злагодженій роботі, районному керівництву - за розуміння і підтримку, усім, з ким спільно розв’язував питання належного функціонування ввіреного йому підрозділу, захисту законності та правопорядку на території району.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації