Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5793
Вчора 7464
За цей тиждень 5793
За минулий тиждень 51864
За цей місяць 64934
За минулий місяць 242183
За весь час 3167450
15 Листопада 2019
14 листопада в Барській районній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.

Метою проведення наради було ознайомлення з роботою Держпродспоживслужби, налагодження співпраці в інформуванні щодо можливостей надання певних послуг та обговорення питань, які турбують громадян на місцях.

Нарада відбулася за участю першого заступника начальника ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександра Сорочана, начальника Управління  безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Володимира Павлущика, заступника начальника відділу ринкового нагляду Управління захисту споживачів Юрія Марусніченка, начальника Барського районного управління Миколи Іванова,  голови Барської  РДА Володимира Саволюка, голови Барської ОТГ Артура Цицюрського, заступника голови Барської районної ради Олександра Парчевського та голів селищної і сільських рад.

Присутні обговорили ряд питань, що стосуються забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, здійснення державного нагляду у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, захисту споживачів та ціноутворення. 

Були надані консультаційно-методичні роз’яснення щодо дотримання вимог у підконтрольних сферах Держпродспоживслужби та роздані інформаційні листівки.
Учасники домовились підтримувати обов’язковий зворотний зв’язок та ефективно співпрацювати задля збереження здоров’я та благополуччя населення.

 
Барське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області