Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3852
Вчора 8319
За цей тиждень 42497
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 80947
За минулий місяць 247663
За весь час 4804070
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
13 Листопада 2019
13 листопада під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулася нарада з керівниками та працівниками місцевих рад, відповідальними за ведення військового обліку. У зібранні взяли також участь представники районного військового комісаріату та відділення поліції.

Головною темою наради було питання щодо стану проведення призову жителів району на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань восени 2019 року. 

Звертаючись до учасників наради, Неля Мельник зазначила, що більшість посадових осіб селищної та сільських рад, керівники підприємств, установ, організацій з розумінням поставилися до розв’язання питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням в районі осіннього призову громадян на строкову військову службу. На сьогодні районним військовим комісаріатом вже відібрано і відправлено у війська чи призначено в команди загалом 22 призовники. Всього ж повинно бути призвано з району 31 громадянина. 

Перший заступник голови райдержадміністрації висловила сподівання, що поставлені завдання будуть виконані завдяки забезпеченню належного рівня проведення в районі осіннього призову громадян на строкову військову службу.

При цьому велику увагу потрібно приділяти не лише відповідним організаційним заходам, а й широкій роз’яснювальній роботі серед юнаків щодо їхніх прав та обов’язків по досягненню призовного віку, відповідальності за ухилення від призову. Призовники та їхні рідні повинні бути докладно поінформовані з питань, що їх турбують. Зокрема їм треба пояснити, що військовослужбовці строкової служби не направляються в зону бойових дій. Поповнити ж лави професійної армії вони можуть лише у разі укладання контракту.

«Потрібно з великою відповідальністю поставитися до проведення в районі завершального етапу призовної кампанії», - підкреслила Неля Мельник.

Також перед учасниками наради виступив заступник військового комісара, начальник відділу комплектування Барського РВК майор Анатолій Шпильовський. 

Присутні обговорили алгоритм подальшої співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, районного військового комісаріату та відділення поліції при проведенні призову. Також було звернуто увагу на потребу більш активного долучення міської ради до відповідних заходів у рамках проведення призовної кампанії, зокрема в питанні оповіщення призовників. Йшлося і про низьку явку до райвійськкомату призовників з Маньковецької, Войнашівської, Луко-Барської, Ялтушківської, Поповецької, Гаївської сільських та Копайгородської селищної рад.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації