Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 894
Вчора 7810
За цей тиждень 894
За минулий тиждень 54345
За цей місяць 39344
За минулий місяць 247663
За весь час 4761833
Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 тепер можна зробити в Барській ЦРЛ
Володимир Зеленський підписав зміни до Бюджетного кодексу щодо ефективного фінансування розвитку дорожньої галузі
11 Листопада 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації під час сьогоднішнього ознайомлення зі станом проведення робіт з капітального ремонту даху приміщення Балківської школи, які розпочалися одразу ж після розблокування  Міністерством фінансів та казначейською службою коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток окремих територій. Так, на зазначений об’єкт виділено 384,4 тис. грн.

Директор Балківського навчально-виховного комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.» Сергій Вояківський докладно розповів очільнику виконавчої влади району Володимиру Саволюку та його першому заступнику Нелі Мельник, яким чином підрядна організація проводить ремонтні роботи. Якщо погода не вноситиме  суттєвих корективів, то приблизно за місяць ремонт даху планують завершити.

Оглянувши шкільне приміщення, голова райдержадміністрації підкреслив:

«Поліпшення матеріально-технічної бази загальноосвітніх та дошкільних закладів – це один з низки важливих кроків, спрямованих на надання дітям якісних освітніх послуг. І ми маємо в районі вже немало наочних прикладів успішного втілення в життя проєктів щодо створення належних умов для навчання та виховання підростаючого покоління. Це стало можливим завдяки державній підтримці та участі територіальних громад у різноманітних конкурсах, зокрема у Проєкті ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». 

Так, у Балківському НВК - одному з учасників Проєкту ПРООН/ЄС, у 2015 році було перекрито дах приміщення дитячого садка. Обсяг фінансування від Проєкту становив 10 тис. доларів; кошторисна вартість об’єкта – 511,580 тис. грн.

Тож, на переконання Володимира Саволюка, для розв’язання актуальних питань сьогодення важливою є активність територіальних громад у залученні додаткових джерел фінансування, інвестиційних та грантових коштів.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації