Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3103
Вчора 7564
За цей тиждень 34577
За минулий тиждень 48694
За цей місяць 210137
За минулий місяць 243215
За весь час 4452011
08 Листопада 2019
9 листопада в нашій державі відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди сьогодні у залі засідань Будинку рад відбулося урочисте зібрання.

Очільники району Володимир Саволюк і Михайло Піддубний, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Гапонюк щиро і сердечно привітали присутніх у залі представників культурно-мистецької сфери, народної творчості.

Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк зокрема зазначив, що галузь культури Барського краю широко представлена чудовими і високопрофесійними колективами районного Центру дозвілля, дитячої музичної школи, районного історичного музею, працівниками сільських закладів культури, бібліотек, талановитими та яскравими хореографічними, вокальними колективами, самобутніми майстрами народної творчості. Усі вони гідно представляють наш район на різноманітних культурно-мистецьких заходах.

Тож чимало культпрацівників та аматорів сцени за сумлінну, натхненну, творчу працю на ниві культури, креативність, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та збереження культурних надбань українського народу були нагороджені Почесними грамотами районної влади та отримали подарунки від галузевої профспілки.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Гапонюк адресувала теплі слова вдячності очільникам району та меценатам за підтримку усіх починань у галузі культури Барського краю.

Святкового настрою усім учасникам урочистостей додала змістовна концертна програма.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)