За цей місяць 134354
За минулий місяць 247608
За весь час 2990926
22 Жовтня 2019
19 жовтня у Вінниці проходив фінал відкритого Кубку Вінницької області з ушу-саньшоу у розділі саньда (повноконтактні поєдинки).

Понад 200 спортсменів із 18 клубів Одеської, Київської, Хмельницької та Вінницької областей виборювали медалі у різних вікових та вагових категоріях.

У результаті напружених поєдинків перше командне місце виборов клуб «У-ВЕЙ» смт. Стрижавка Вінницького району, друге – клуб «ХОНЗА» м. Ладижин, третє – клуб «ДАО» м. Бар (збірна команда спортсменів клубів «ДАО» та «БАР-С»).

Переможцями Кубку області стали: Ваврух Віталій, Іванюк Максим, Бородкін Дмитро, Плахотнюк Михайло, Яцков Ілля, Холява Олександр, Мазуренко Єлизавета. Срібло виборов Гончарук Артур, бронзу – Юрченко Артем, Чернецький Артем, Василевич Антон.

Готували спортсменів до змагань тренери Язвенюк М.В., Любарський Р.С., Стефанов В.О., Заболотний В.В., Луцьков А.Б.

Поїздка на змагання відбулася за сприяння почесного президента клубу «ДАО» Маніти Ю.П. та батьків учасників змагань.