Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7179
Вчора 7290
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 53583
За цей місяць 229143
За минулий місяць 243215
За весь час 4471210
13 Вересня 2019

Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху  району!

Вітаємо вас із Днем фізичної культури і спорту!

Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме ви допомагаєте барчанам підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте наш район  на державному та міжнародному рівні. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення і водночас робите все для того аби наші спортсмени відзначались на спортивних аренах України та світу.

Ми щиро вдячні вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту в районі, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість. Впевнені, що фізична культура і спорт буде міцним підґрунтям та вагомою запорукою популяризації спортивного руху в районі , зміцнення здоров’я громадян, досягнення нових звершень і перемог.

Від щирого серця бажаємо вам здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

Нехай масовий спорт сприяє гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров’я населення, утвердженню престижу Барського району на всеукраїнському та міжнародному рівнях!

Голова райдержадміністрації                                   Голова районної ради                 
 
Володимир САВОЛЮК                                             Михайло ПІДДУБНИЙ