Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 352
Вчора 8193
За цей тиждень 16881
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 148784
За минулий місяць 264420
За весь час 2494341
«Головне завдання, яке ставить перед собою парламент, - зробити Україну щасливою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Відкриття лялькового театру та відділення екстренки в обласній дитячій лікарні – це реалізація потужних проектів, важливих для регіону
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
05 Вересня 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час сьогоднішньої наради, головною темою якої було питання забезпечення відповідності чинному законодавству розміру орендної плати за землі резерву і запасу, яку сплачують аграрії нашого району. Зібрання відбувалося за участі першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник, начальника управління фінансів райдержадміністрації Ірини Гуменюк, начальника відділу у Барському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Василя Рощука, Гармаківського сільського голови Анатолія Придиуса і керівників сільгоспформувань Вадима Стадніка та Ігоря Кушніра.

Як зазначив очільник району, для розв’язання завдань соціально-економічного розвитку підвідомчих територій органи місцевого самоврядування потребують значних коштів. Тому повинні ефективно використовувати всі існуючі джерела надходжень до своїх бюджетів. Зокрема йдеться про орендну плату за землі резерву й запасу. Як забезпечити її виплату в розмірах, передбачених чинним законодавством, - обговорення цього питання розпочалося ще минулого тижня і буде продовжено під час цієї та низки наступних кущових нарад, аби надати відповідні роз’яснення і керівникам територіальних громад, і сільгоспвиробникам, та узгодити спільну роботу в цьому напрямі.

Докладні фахові роз’яснення із зазначеної теми надав начальник відділу у Барському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Василь Рощук. Зокрема він поінформував, що на сьогодні при переукладанні договору оренди земель резерву і запасу розмір орендної плати становить 8-12 відсотків від їх нормативно-грошової оцінки.

Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк поцікавився станом справ у господарствах присутніх на нараді аграріїв. А Гармаківський сільський голова Анатолій Придиус висловив щиру вдячність керівнику ФГ «Дарлія» Вадиму Стадніку за відчутну і постійну допомогу їхній територіальній громаді.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації