Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3099
Вчора 7464
За цей тиждень 3099
За минулий тиждень 51864
За цей місяць 62240
За минулий місяць 242183
За весь час 3164639
19 Липня 2019
18 липня у залі засідань Будинку рад відбулася чергова 32 сесія районної ради 7 скликання, яку вів голова районної ради Михайло Піддубний. На пленарне засідання були запрошені голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Володимир Саволюк та його перший заступник Неля Мельник, керівники правоохоронних органів, установ та організацій, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації.

Попередньо на сесію, у якій взяли участь 23 депутати з 33, було винесено 15 питань порядку денного, однак перед початком їх розгляду було зроблено корективи.

Депутати затвердили зміни у складі депутатського корпусу. Згідно з поданою заявою депутатом Володимиром Литвинюком про складання ним депутатських повноважень, Постановою районної виборчої комісії автоматично депутатом районної ради став Микола Вовк.

Окрім цього до порядку денного сесії було внесено на розгляд заяву депутата Володимира Годованюка про складання депутатських повноважень, питання надання дозволу Барській РДЮСШ на оренду приміщення та заяву депутата Олексія Пацьори щодо рейдерського захоплення зерна сільгоспвиробників району, яке зберігається у ТОВ «ЕРА ГРЕЙН» (колишнє Барське ХПП). 

Під час роботи сесії депутати затвердили районну Програму «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки в Барському районі» , розпорядження голови районної ради та райдержадміністрації, внесли зміни до рішення 28 сесії районної ради 7 скликання від 14.12.2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

Решта питань, які розглядалися під час пленарного засідання, стосувалися надання згоди на переукладання, укладання та розірвання договорів оренди, затвердження Статуту, передачу приміщення Копайгородській селищній раді, надання дозволу відділу освіти Барської РДА на проведення капітального ремонту приміщення Центру позашкільної роботи та затвердження Положення «Про порядок призначення на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Барської районної ради Вінницької області».

Крім того, сесія вирішила надіслати звернення до Кабінету Міністрів України, АТ «Укрпошта», Вінницької дирекції АТ «Укрпошта», Центру поштового зв’язку № 4 м.Шаргород щодо неприпустимості виплати низьких зарплат працівникам місцевого відділення зв’язку.

Перед присутніми також виступила депутат Вінницької обласної ради Людмила Щербаківська.


Джерело: Барська районна рада