Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3337
Вчора 7464
За цей тиждень 3337
За минулий тиждень 51864
За цей місяць 62478
За минулий місяць 242183
За весь час 3164882
17 Липня 2019
17 липня відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, яке вела голова районної робочої групи, перший заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник. На засідання були запрошені керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств району. 

Відкриваючи зібрання, Неля Мельник ознайомила присутніх з питаннями порядку денного, наголосивши на важливості кожної з тем.

Зі змінами в законодавстві з охорони праці учасників засідання ознайомив страховий експерт з охорони праці Барського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Михайло Дерепа.

Про розпорядження  Головного управління Державної фіскальної служби  у Вінницькій області № 153 від 07.05.2019 р. «Про проведення операції «Урожай» поінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Касько.

Укладання договорів оренди земельних паїв – такою була тема виступу начальника відділу у Барському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Василя Рощука.

З питання офіційного працевлаштування найманих працівників та сплати податків поінформував присутніх начальник Барської державної податкової інспекції Жмеринського управління  ГУ ДФС у Вінницькій області Володимир Чекановський.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Олександр Іконніков порушив у своєму виступі тему виконання положень законодавства про працю та довів до відома учасників засідання інформацію про наслідки неофіційного працевлаштування, порадивши роботодавцям не порушувати закон.

На завершення зібрання перший  заступник голови райдержадміністрації Неля Мельник подякувала всім присутнім за плідну співпрацю при розгляді питань, винесених на засідання робочої групи, та наголосила,  що одним з головних факторів розв’язання проблемних питань щодо додержання законодавства про працю є забезпечення належної взаємодії між органами влади та роботодавцями, а також проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед керівників підприємств, агроформувань та населення. 


Управління соціальної політики райдержадміністрації