Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4941
Вчора 8045
За цей тиждень 12987
За минулий тиждень 56562
За цей місяць 185969
За минулий місяць 265250
За весь час 2007106
11 Липня 2019
Вихованці спортивного клубу "Bar-S", який працює в м.Барі вже четвертий рік, є активними учасниками багатьох змагань. Лише за останній місяць вони взяли участь у п'яти різних турнірах та змаганнях зі змішаних єдиноборств ММА всеукраїнського та міжнародного рівнів. Скажімо, Артур Гончарук, студент Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ, боровся за «золото» на престижному міжнародному турнірі в м.Луцьку. Й хоча наш боєць, на жаль, не здобув перемогу, але участь у вирішальному поєдинку засвідчила його високу спортивну майстерність.

А минулими вихідними барчанин Олександр Княжницький здобув перемогу одноголосним рішенням суддів на турнірі в м.Києві. Віталій Столяр, студент Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Михайла Грушевського переміг свого супротивника на турнірі в м.Рівному.

Участь вихованців спортивного клубу "Bar-S" у різноманітних престижних змаганнях, які відбуваються в Україні, стала можливою завдяки ініціативній команді Федерації змішаних єдиноборств ММА України і зокрема керівнику Вінницького обласного відокремленого осередку Федерації Володимиру Соляру, підтримці голови Барської райдержадміністрації Володимира Саволюка, тренерам Вадиму Заболотному та Андрію Луцькову, батькам, спонсорам.


Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації