Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5636
Вчора 7312
За цей тиждень 5636
За минулий тиждень 52886
За цей місяць 131631
За минулий місяць 247608
За весь час 2988175
11 Липня 2019
Вихованці спортивного клубу "Bar-S", який працює в м.Барі вже четвертий рік, є активними учасниками багатьох змагань. Лише за останній місяць вони взяли участь у п'яти різних турнірах та змаганнях зі змішаних єдиноборств ММА всеукраїнського та міжнародного рівнів. Скажімо, Артур Гончарук, студент Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ, боровся за «золото» на престижному міжнародному турнірі в м.Луцьку. Й хоча наш боєць, на жаль, не здобув перемогу, але участь у вирішальному поєдинку засвідчила його високу спортивну майстерність.

А минулими вихідними барчанин Олександр Княжницький здобув перемогу одноголосним рішенням суддів на турнірі в м.Києві. Віталій Столяр, студент Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Михайла Грушевського переміг свого супротивника на турнірі в м.Рівному.

Участь вихованців спортивного клубу "Bar-S" у різноманітних престижних змаганнях, які відбуваються в Україні, стала можливою завдяки ініціативній команді Федерації змішаних єдиноборств ММА України і зокрема керівнику Вінницького обласного відокремленого осередку Федерації Володимиру Соляру, підтримці голови Барської райдержадміністрації Володимира Саволюка, тренерам Вадиму Заболотному та Андрію Луцькову, батькам, спонсорам.


Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації