Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5060
Вчора 8045
За цей тиждень 13105
За минулий тиждень 56562
За цей місяць 186087
За минулий місяць 265250
За весь час 2007225
25 Червня 2019
25 червня під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Саволюка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення районного свята «Купальські вогні».

Про сценарій святкувань Івана Купала – одного з найдавніших старослов’янських свят, яке традиційно відзначають в ніч з 6 на 7 липня, докладно розповіла присутнім начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Гапонюк.

Вона повідомила, що захід проводитиметься 6 липня у міському парку. Відбуватиметься він у форматі масових гулянь, які розпочнуться о 17-ій годині. У планах організаторів свята – проведення майстер-класів, зокрема з обрядового плетіння купальських вінків, дитячої зачіски «Коса – дівоча краса», різноманітних конкурсів, розваг для дітей. Буде цікава концертна програма, виїзна торгівля, а ще - стрибки через багаття, вогняне шоу та пошук квітки папороті.

Учасники зібрання обговорили низку організаційних питань, спрямованих на забезпечення належного рівня проведення свята та дотримання відповідних заходів безпеки.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації