Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3050
Вчора 7619
За цей тиждень 10669
За минулий тиждень 51909
За цей місяць 83778
За минулий місяць 247608
За весь час 2939282
21 Червня 2019
Шановні державні службовці!
 
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. 

Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.  

Тож нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Віримо, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, європейського шляху розвитку країни.

Бажаємо вам добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Барського краю та подальшої розбудови Української держави.


Голова райдержадміністрації                                                         Голова районної ради
    Володимир САВОЛЮК                                                                 Михайло ПІДДУБНИЙ