Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3208
Вчора 7619
За цей тиждень 10828
За минулий тиждень 51909
За цей місяць 83937
За минулий місяць 247608
За весь час 2939446
21 Червня 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час ознайомлення зі станом проведення реконструкції приміщення початкової школи Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст., де побував сьогодні, 21 червня, разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Аллою Сторожук та виконувачем обов’язків Верхівського сільського голови Олександром Юсуповим. 

Очільник району зокрема зазначив, що протягом останніх років в освітянській галузі Барського краю вдалося реалізувати чимало проєктів, спрямованих на поліпшення матеріально-технічної бази шкіл і дитячих садочків, впровадження в цих закладах енергозберігаючих технологій. Проте це лише частина тих завдань, які потребують свого розв’язання. Тому й надалі районна влада приділятиме велику увагу питанню створення умов для надання дітям якісних освітніх послуг. 

Ось і реконструкція приміщення початкової школи Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст., в якому три роки тому були створені умови для навчання учнів молодших класів, дасть можливість відкрити ще й дитсадок на 20 місць. Заклад дошкільної освіти буде відвідувати не лише місцева малеча, а й організують, як планується, підвіз діток із Супівки. Також буде облаштовано харчоблок.

Директор Верхівської ЗОШ І-ІІІ ст. Олег Нечай докладно розповів, як буде виглядати в майбутньому оновлена будівля.

На сьогодні, як зауважила начальник відділу освіти райдержадміністрації Алла Сторожук, при проведенні робіт з реконструкції освоєно вже близько 400 тис. грн. Зокрема вагому фінансову допомогу, а саме субвенцію з державного бюджету, було отримано завдяки підтримці Уряду та сприяння народного депутата України Івана Мельничука. Також завдяки участі верхівчан в обласному конкурсі проектів розвитку громад виділено відповідні кошти з бюджету області. До співфінансування долучилися районна влада і Верхівська сільська рада. Як результат – приміщення, яке, до речі, було побудоване 105 років тому для земської школи, кардинально змінюється. 


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації