Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2009
Вчора 7539
За цей тиждень 17167
За минулий тиждень 51909
За цей місяць 90276
За минулий місяць 247608
За весь час 2946175
21 Червня 2019
Шановна громадо району!

22 червня минає 78 років з початку найкривавішого для нашого народу періоду Другої світової війни, яка почала щодня забирати життя десятків тисяч українців. 

Цього дня ми згадуємо про всіх загиблих на фронтах, закатованих у неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь, а також тих, кого примусово було вивезено з Батьківщини для важкої праці. Неймовірно важко осмислити сухі цифри гіркої статистики наших непоправних втрат — мільйонів і мільйонів людських життів, кожен п’ятий з усього населення України. Вічна та світла їм усім пам’ять!

Низько вклоняємося перед людьми старшого покоління — солдатами усіх армій, що здолали нацистів, партизанами і підпільниками, учасниками українського визвольного руху, трудівниками тилу, дітьми війни та жертвами нацистських переслідувань — усіма, хто витримав нелюдську ношу війни.

Сьогодні ворог знову зазіхає на державний суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Глибока шана і вдячність нащадкам героїв-звитяжців Другої світової війни — українським військовослужбовцям, які нині самовіддано боронять Україну.

Наш святий обов’язок – не забувати уроки історії, захищати майбутнє українського народу, пам’ятати тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.

Вічна і світла пам’ять полеглим за майбутнє нових поколінь!

Слава Україні!


Голова райдержадміністрації                                                      Голова районної ради
      Володимир САВОЛЮК                                                            Михайло ПІДДУБНИЙ