Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3092
Вчора 7619
За цей тиждень 10711
За минулий тиждень 51909
За цей місяць 83821
За минулий місяць 247608
За весь час 2939326
21 Червня 2019
20 червня відбулася зустріч голови облдержадміністрації Валерія Коровія та директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка з представниками місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні 21 липня 2019 року. 

Основна мета місії ОБСЄ/БДІПЛ – проведення оцінки виборів на відповідність  зобов’язань перед ОБСЄ та інших міжнародних зобов’язань і стандартів демократичних виборів, а також дотримання національного законодавства. Спостерігачі будуть уважно стежити за реєстрацією кандидатів, проведенням передвиборчої агітації, роботою виборчої адміністрації та відповідних державних органів, законодавством пов’язаним з виборами та його імплементацією.

Під час зустрічі Валерій Коровій ознайомив представників місії ОБСЄ/БДІПЛ із соціально-економічною та політичною ситуацією в області та поінформував про впровадження реформи децентралізації, реалізації реформ у сфері медицини та освіти.

Голова ОДА також зупинився на питанні готовності до проведення дострокових парламентських виборів в Україні, а також акцентував увагу на ролі державної адміністрації в процесі підготовки до президентських виборів.

«Вінницька область поділена на 27 адміністративних районів, має 6 міст обласного значення та поділена на 8 округів з точки зору виборчого процесу. Перш за все, хочу конкретизувати роль та функції місцевих адміністрацій у цей період. Наша ключова мета – створити належні побутові умови для проведення виборчої кампанії, налагодити роботу дільничних комісій, гарантувати безпеку, забезпечити засоби комунікації, при цьому не втручаючись в їх діяльність. І я хочу запевнити, що гарантую проведення вільних, чесних та демократичних виборів на території Вінницької області, а також забезпечення всебічного захисту свободи вільного волевиявлення громадян» -  зазначив очільник регіону.

У свою чергу, спостерігачі місії ОБСЄ/БДІПЛ, отримавши вичерпні відповіді на свої питання, домовилися з очільником регіону щодо проведення таких зустрічей на регулярній основі.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua