Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5228
Вчора 8045
За цей тиждень 13273
За минулий тиждень 56562
За цей місяць 186256
За минулий місяць 265250
За весь час 2007394
20 Червня 2019
19 червня на базі оздоровчого табору «Фортуна» с.Митки головним спеціалістом сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Оксаною Бондарчук спільно з Вінницькою громадською організацією «Філософія серця», яку представляв  Олександр Кожухівський, проведено тренінг на тему: "Школа відповідального батьківства". Мета тренінгу, що реалізувався за підтримки Департаменту сімейної та молодіжної політики облдержадміністрації, - сприяння становленню батьківської компетенції та формування вмінь і навичок щодо конструктивної взаємодії з дітьми у сім’ї. 

Основними завданнями, які були розглянуті учасниками тренінгу, були питання щодо ролі батьківства в житті людини, важливість відповідального ставлення до народження дитини, правильне планування створення сім’ї, поняття сім’ї та сімейних відносин та отримати навички взаємодії роботи в команді. 

Під час проведення заходу діти висловлювали свої міркування щодо формування бюджету сім'ї, раціонального використання коштів, ролі батька та матері у вихованні дітей та відповідальності за належний догляд за ними. Після завершення тренінгу всім його учасникам було вручено відповідні сертифікати.

Гарним доповненням до зазначеного заходу стала проведена робота мобільного консультпункту районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Заступник директора - начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Ірина Титаренко провела з дітьми молодшого віку бесіду на тему:"Безпечні канікули: правила поведінки на вулиці та біля водойм". 

Соціальний педагог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Смотрицька ознайомила дітей з проблемою домашнього насильства та шляхами протидії цьому ганебному явищу. 

Серед учасників заходу було проведено опитування про становище дітей у своїх родинах. 

Потім всі охочі взяли участь у конкурсі малюнка на асфальті на тему: "Щасливе дитинство", по закінченню якого кожен учасник був відзначений призами від сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації