Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6976
Вчора 8035
За цей тиждень 6976
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138879
За минулий місяць 264420
За весь час 2484290
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
21 Травня 2019

21 травня відбулося позачергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. 

На засіданні розглянуто питання про подальше влаштування малолітньої дитини, яка напередодні вилучена із сім’ї, та в даний час перебуває у КНП «Барська центральна районна лікарня».

Мати дитини не подбала про належні умови проживання для своєї дитини, не забезпечила їй необхідний догляд та лікування. В даний час проживання у тих умовах, з яких вилучено дитину, неможливе.

Після довготривалої дискусії членами комісії вирішено влаштувати малолітню дитину до центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 

На період перебування дитини у закладі мати малолітнього хлопчика зобов’язалась зробити ремонт у помешканні, влаштуватись на роботу та створити комфортні умови проживання.


Служба у справах дітей                                                              
райдержадміністрації