Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 145
Вчора 8193
За цей тиждень 16674
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 148578
За минулий місяць 264420
За весь час 2494134
«Головне завдання, яке ставить перед собою парламент, - зробити Україну щасливою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Відкриття лялькового театру та відділення екстренки в обласній дитячій лікарні – це реалізація потужних проектів, важливих для регіону
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
21 Травня 2019

Підставою виїзду стало повідомлення голови місцевої територіальної громади, про те, що молода мама належним чином не виконує батьківські обов’язки стосовно свого малолітнього сина. Жінка не забезпечує належних умов проживання та харчування дитини, не забезпечує відвідування дитиною загальноосвітнього навчального закладу.

В результаті встановлено, що  у приміщенні брудно, відсутній чистий одяг, миючі засоби та повноцінне харчування для дитини, всюди розкидані речі, а малолітня дитина вже понад два місяці не відвідувала школи.

Членами рейдової групи прийнято рішення вилучити дитину із вищевказаної родини та влаштувати до дитячого відділення КНП «Барська центральна районна лікарня». На даний час вона разом із матір’ю перебуває під наглядом медиків. 

Подальша доля дитини вирішуватиметься на засіданні районної комісії з питань захисту прав дитини. 

Служба у справах дітей                                                              
райдержадміністрації