Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 573
Вчора 8198
За цей тиждень 17170
За минулий тиждень 57976
За цей місяць 224257
За минулий місяць 257413
За весь час 1777465
«Україна використовує всі засоби, і, зокрема, парламентські, щоб наблизити день набуття членства», - Голова Верховної Ради А.Парубій про важливість підтримки ПА НАТО  
18 Квітня 2019

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя і здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, які формуються у сьогоденні.

Святий обов’язок кожної людини, родини, школи, органів влади подбати про всебічний розвиток дитини. Але не всім дітям поталанило мати щасливе та безтурботне дитинство. Є багато дітей, які виховуються в закладах інституційного догляду та виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дуже приємно, що знаходяться люди, яким не байдужа доля таких дітей.

Cлужба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що напередодні величного свята Воскресіння Господнього розпорядженням голови Барської райдержадміністрації наш район поповнився новоствореною прийомною родиною.
 
Перший крок у нове життя із державного закладу зробив одинадцятирічний хлопчик. Він отримав найкращий для нього подарунок – справжню родину та люблячих маму і тата.  Родина, яка взяла на виховання хлопця, виховує власних четверо дітей. Тож наш підопічний тепер має ще трьох сестричок та братика.
 
Напередодні влаштування дитини у родину, прийомні батьки підписали договір, який укладений між ними та районною державною адміністрацією в особі голови райдержадміністрації Саволюка Володимира Васильовича про влаштування дитини до прийомної сім’ї.

Голова райдержадміністрації запевнив, що районна влада і надалі докладатиме зусиль для підтримки і зміцнення сім’ї, відновлення сімейних цінностей, створення умов для виховання та всебічного розвитку підростаючого покоління.

Побажаймо новій родині щастя, миру, злагоди, терпіння, мудрості, благополуччя.


Джерело: Служба у справах дітей
райдержадміністрації