Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7004
Вчора 8035
За цей тиждень 7004
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138907
За минулий місяць 264420
За весь час 2484319
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
18 Квітня 2019

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя і здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, які формуються у сьогоденні.

Святий обов’язок кожної людини, родини, школи, органів влади подбати про всебічний розвиток дитини. Але не всім дітям поталанило мати щасливе та безтурботне дитинство. Є багато дітей, які виховуються в закладах інституційного догляду та виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Дуже приємно, що знаходяться люди, яким не байдужа доля таких дітей.

Cлужба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що напередодні величного свята Воскресіння Господнього розпорядженням голови Барської райдержадміністрації наш район поповнився новоствореною прийомною родиною.
 
Перший крок у нове життя із державного закладу зробив одинадцятирічний хлопчик. Він отримав найкращий для нього подарунок – справжню родину та люблячих маму і тата.  Родина, яка взяла на виховання хлопця, виховує власних четверо дітей. Тож наш підопічний тепер має ще трьох сестричок та братика.
 
Напередодні влаштування дитини у родину, прийомні батьки підписали договір, який укладений між ними та районною державною адміністрацією в особі голови райдержадміністрації Саволюка Володимира Васильовича про влаштування дитини до прийомної сім’ї.

Голова райдержадміністрації запевнив, що районна влада і надалі докладатиме зусиль для підтримки і зміцнення сім’ї, відновлення сімейних цінностей, створення умов для виховання та всебічного розвитку підростаючого покоління.

Побажаймо новій родині щастя, миру, злагоди, терпіння, мудрості, благополуччя.


Джерело: Служба у справах дітей
райдержадміністрації