Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7063
Вчора 8035
За цей тиждень 7063
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138966
За минулий місяць 264420
За весь час 2484384
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
17 Квітня 2019
17 квітня в райдержадміністрації відбулося відзначення військовослужбовців та правоохоронців, які взяли активну участь в акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України», що відбулася в нашому районі наприкінці минулого року.

Відкриваючи урочистий захід, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк наголосив, що завдяки спільним зусиллям медиків, громадських активістів, небайдужих жителів району було зроблено надзвичайно гарну і потрібну справу. Тож він щиро подякував усім, хто був причетний до проведення доброчинної акції зі здачі крові для захисників України.

Сердечну вдячність за високий патріотизм і милосердя, готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує, висловили присутнім у залі донорам та організаторам акції голова парламенту «Всеукраїнської асоціації «Народи світу за мир» Броніслав Олійник та заступник головного лікаря Вінницької обласної станції переливання крові Валерій Неживенко.

Зокрема було зазначено, що громада Барського району однією з перших відгукнулася на заклик долучитися до акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України». Почесну місію донора виконали 120 людей.

Тож цього дня було відзначено чимало барчан, які зробили вагомий внесок в належну організацію акції, та тих, хто поповнив ряди донорів. 

Зокрема Почесними грамотами обласної влади були нагороджені завідувач відділення трансфузіології КНП «Барська центральна районна лікарня» Іван Губенко, командир військової частини А 1603 Галина Голов’янко, начальник Барського відділення поліції Олександр Колосюк, командир військової частини А 0853 Олег Предиткевич.

Почесні грамоти Всеукраїнської асоціації «Народи світу за мир» отримали військовослужбовці Барського гарнізону, працівники Барського відділення поліції, які в рамках доброчинної акції здали свою кров.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)