Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 1170
Вчора 8440
За цей тиждень 26960
За минулий тиждень 63245
За цей місяць 176071
За минулий місяць 257413
За весь час 1728408
17 Квітня 2019
17 квітня в райдержадміністрації відбулося відзначення військовослужбовців та правоохоронців, які взяли активну участь в акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України», що відбулася в нашому районі наприкінці минулого року.

Відкриваючи урочистий захід, голова райдержадміністрації Володимир Саволюк наголосив, що завдяки спільним зусиллям медиків, громадських активістів, небайдужих жителів району було зроблено надзвичайно гарну і потрібну справу. Тож він щиро подякував усім, хто був причетний до проведення доброчинної акції зі здачі крові для захисників України.

Сердечну вдячність за високий патріотизм і милосердя, готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує, висловили присутнім у залі донорам та організаторам акції голова парламенту «Всеукраїнської асоціації «Народи світу за мир» Броніслав Олійник та заступник головного лікаря Вінницької обласної станції переливання крові Валерій Неживенко.

Зокрема було зазначено, що громада Барського району однією з перших відгукнулася на заклик долучитися до акції «Здай кров – збережи життя воїну-захиснику України». Почесну місію донора виконали 120 людей.

Тож цього дня було відзначено чимало барчан, які зробили вагомий внесок в належну організацію акції, та тих, хто поповнив ряди донорів. 

Зокрема Почесними грамотами обласної влади були нагороджені завідувач відділення трансфузіології КНП «Барська центральна районна лікарня» Іван Губенко, командир військової частини А 1603 Галина Голов’янко, начальник Барського відділення поліції Олександр Колосюк, командир військової частини А 0853 Олег Предиткевич.

Почесні грамоти Всеукраїнської асоціації «Народи світу за мир» отримали військовослужбовці Барського гарнізону, працівники Барського відділення поліції, які в рамках доброчинної акції здали свою кров.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації




























 
(Більше світлин на сторінці Барської РДА у соціальній мережі Facebook)