Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 745
Вчора 8440
За цей тиждень 26535
За минулий тиждень 63245
За цей місяць 175648
За минулий місяць 257413
За весь час 1727985
17 Квітня 2019
Відповідно до розпорядження Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту населення, особисту мужність і відвагу, проявлені під час виконання службових обов’язків, та високий професіоналізм начальник Барського районного сектору Головного управління ДСНС у Вінницькій області, підполковник служби цивільного захисту Ігор Шкрабацький нагороджений Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».

Цю почесну відзнаку та нагрудний знак  йому сьогодні, 17 квітня, вручив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, висловлюючи щирі слова вдячності за сумлінну працю.

Очільник району також привітав Ігоря Шкрабацького і його колектив з професійним святом – Днем пожежної охорони, висловивши переконання, що працівники районного сектору Головного управління ДСНС у Вінницькій області і надалі докладатимуть всіх зусиль для виконання на високому рівні покладених на них завдань.

У свою чергу Ігор Шкрабацький запевнив голову райдержадміністрації Володимира Саволюка, що рятувальники завжди готові вступити у двобій з вогнем та прийти на допомогу людям у надзвичайних ситуаціях.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації