Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2766
Вчора 7564
За цей тиждень 34240
За минулий тиждень 48694
За цей місяць 209800
За минулий місяць 243215
За весь час 4451665
15 Березня 2019
Сьогодні, напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні в третю неділю березня, відбулися урочистості, під час яких було вшановано колективи, що трудяться в галузі ЖКГ та сфері побутового обслуговування населення.

Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк у вітальному слові до учасників святкового зібрання зокрема зазначив:

«Галузь, у якій ви працюєте, є однією з найважливіших складових господарського комплексу району. Адже це - затишок в оселях, чистота населених пунктів, надання різноманітних побутових послуг.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою нелегкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства.

У сучасних умовах реформування системи житлово-комунального господарства на вас покладена величезна відповідальність у розв’язанні багатьох завдань, спрямованих на розвиток комунальної сфери».

Очільник виконавчої влади району Володимир Саволюк висловив вдячність усім, хто своєю наполегливою, самовідданою працею створює комфортні умови для проживання людей, забезпечує благоустрій населених пунктів, надає доступні та якісні побутові послуги.

Теплі слова вдячності за сумлінну працю адресували трудівникам галузі ЖКГ та сфері побутового обслуговування населення й голови міської ОТГ та районної ради Артур Цицюрський і Михайло Піддубний.

З нагоди професійного свята та за трудові здобутки керівники й колективи, кращі працівники КП «Бар-благоустрій», КВУ ВКГ «Барводоканал», КППОН «Мрія» були нагороджені грамотами обласної, районної та міської влади.

А учасники художньої самодіяльності подарували всім гарний святковий концерт.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації