Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3347
Вчора 7564
За цей тиждень 34821
За минулий тиждень 48694
За цей місяць 210381
За минулий місяць 243215
За весь час 4452260
15 Березня 2019
Таке переконання висловив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, спілкуючись під час виїзних зустрічей 14 березня з жителями Гармаківської та Маньковецької територіальних громад.

Очільник району, порівнюючи ситуацію в країні у 2014 році та на сьогодні, зазначив, що після подій Революції Гідності перед Україною постало чимало як внутрішніх, так і зовнішніх викликів. Щоб стримати військову агресію ворога, потрібно було практично заново створити боєздатну армію. Завдяки всенародній підтримці, потужному волонтерському руху вдалося надати вагому підтримку нашим захисникам. Політика керівництва держави, спрямована на зміцнення обороноздатності країни, також дала відрадні результати – на сьогодні Українське військо входить до десятки найсильніших на європейському континенті армій. 

Водночас у державі йде системна і цілеспрямована робота щодо створення умов для успішного соціально-економічного розвитку територій, підвищення рівня життя людей. Бюджетна децентралізація, передача багатьох повноважень на місця, впровадження дієвих механізмів державної підтримки через створення Державного фонду регіонального розвитку, виділення Урядом субвенцій на реалізацію соціально важливих для територіальних громад проектів – усе це дало місцевій владі значний фінансовий ресурс для розв’язання існуючих проблем.

Зокрема наш район у 2017-2018 роках для реалізації проектів соціального спрямування отримав від держави близько 18 млн. грн. фінансової підтримки. Завдяки цьому вдалося провести капітальні ремонти покрівель та приміщень низки закладів освіти, культури, охорони здоров’я, поліпшити їх матеріально-технічну базу. А ще крок за кроком вирішуються питання будівництва в селах водогонів, мереж вуличного освітлення, роздільного збору і вивезення ТПВ та ін.

«Ми і далі працюватимемо в напрямі забезпечення в територіальних громадах належних умов функціонування всіх сфер їхньої життєдіяльності», - підкреслив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк.

Він також ознайомив учасників виїзних зустрічей з минулорічними досягненнями Вінниччини, яскравим підтвердженням яких став продемонстрований відеофільм.
Очільник району акцентував увагу сельчан на тому, що всі ці здобутки регіонів зокрема та держави загалом створюють міцне підґрунтя для підвищення соціальних стандартів життя наших громадян.

Володимир Саволюк докладно зупинився на питанні впровадження державою з 1 березня індексації пенсійних виплат та проведення одноразової доплати до пенсії у розмірі 2410 грн. тим пенсіонерам, які мають повний страховий стаж і розмір пенсії яких не перевищує 1669 грн.

Начальник управління соціальної політики райдержадміністрації Юрій Мельник поінформував присутніх на зустрічах громадян про механізм монетизації субсидій та вичерпно відповів на їхні запитання.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації