Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 4286
Вчора 6746
За цей тиждень 0
За минулий тиждень 46874
За цей місяць 162028
За минулий місяць 219688
За весь час 3714245
14 Березня 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, звертаючись до учасників урочистого зібрання з нагоди Дня українського добровольця, яке відбулося сьогодні, 14 березня, у залі засідань Будинку рад.

Очільник району зазначив, що п’ять років тому, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити Вітчизну від ворога, понад 500 добровольців із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон, що на Київщині, для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Так було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. Саме добровольці прийняли на себе перший удар російського агресора та відчули на собі підступність і лють ворога, пройшли пекло найважчих боїв. 

Добровольчий рух став важливим явищем у новітній історії нашої держави. Всього протягом 2014-2015 років  було створено понад 30 добровольчих батальйонів. Саме завдяки добровольчим батальйонам, які вирушали в зону воєнного конфлікту, вдалося створити справжню боєздатну армію та не допустити просування ворога далі. 

Володимир Саволюк висловив слова глибокої шани і вдячності патріотам-добровольцям з Барського району за те, що у найважчий для нашої країни час вони без вагань стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності, та попросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять героїв, які віддали найдорожче – своє життя у боротьбі за соборну Українську державу.

Так, свою любов до рідної землі добровольці виявляли не на словах, а мужніми вчинками та подвигами в ім’я України. Про це йшлося і у виступах голови районної ради Михайла Піддубного, секретаря міської ради Віктора Подуфалова.

На знак вшанування героїзму патріотів-захисників та з нагоди Дня українського добровольця чимало наших земляків – учасників добровольчого руху були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради з виплатою грошової допомоги.

А працівники районного Центру дозвілля та юні митці подарували учасникам урочистостей тематичну художню програму.

Після завершення урочистого зібрання відбулося покладання квітів до фотостенду Героям Небесної Сотні та загиблим землякам – Героям АТО.Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації