Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 5115
Вчора 7236
За цей тиждень 12351
За минулий тиждень 49448
За цей місяць 127505
За минулий місяць 219688
За весь час 3679094
14 Березня 2019
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк під час виступів перед жителями Гулівської, Ялтушківської, Войнашівської та Балківської територіальних громад, з якими провів 12 і 13 березня виїзні зустрічі. 

Очільник району поінформував сельчан про здобутки, які, попри існуючі труднощі та виклики сьогодення, було досягнуто останніми роками в різних галузях економіки України, про започатковані Президентом та Урядом реформи, спрямовані на підвищення рівня життя людей. Успіхи на шляху соціально-економічного розвитку демонструє і наша область, що яскраво продемонстрував учасникам зустрічей відеофільм «Вінниччина-2018. Є що сказати!». 

Чимало проектів реалізовано й на теренах Барського краю. Взяти хоча б впровадження енергоефективних заходів та зміцнення матеріально-технічної бази в Ялтушківській та Войнашівській школах – центрах відповідних освітніх округів.

Але є ще багато питань, які потребують розв’язання. Тож, відповідно до Планів перспективного розвитку територіальних громад, буде проводитися робота з виконання окреслених завдань.

Під час виїзних зустрічей перед жителями вищезгаданих територіальних громад виступили також представники управління соціальної політики райдержадміністрації. Вони надали докладні роз’яснення про механізм виплати субсидій «живими грошима» та порядок розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги.

Учасники зібрань були поінформовані і щодо питання індексації пенсій та хто з пенсіонерів отримає одноразову виплату в розмірі 2410 грн., яка буде здійснюватися двома рівними траншами по 1205 грн. в березні і квітні.

Під час зустрічей у людей виникало чимало й інших запитань, на які голова райдержадміністрації Володимир Саволюк та фахівці управління соціальної політики РДА, а також очільники зазначених територіальних громад дали вичерпні відповіді.

Варто також зазначити, що в с.Балки перед учасниками інформаційно-роз'яснювального заходу, який відбувався у приміщенні місцевої школи, виступили ще й учні з презентацією екологічної програми. 


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації