Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7282
Вчора 8185
За цей тиждень 31982
За минулий тиждень 56337
За цей місяць 178484
За минулий місяць 254341
За весь час 2257028
Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру
12 Лютого 2019

З 1 березня поточного року субсидії почнуть видавати готівкою.

Про це зазначила директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна в ході зустрічі голови ОДА Валерія Коровія з редакторами  районних засобів масової інформації області.

Відтак, вона надала останні статистичні дані щодо кількості субсидіантів на Вінниччині. Наталя Заболотна зазначила, що сьогодні у Вінницькій області майже 252 тисячі домогосподарств є одержувачами субсидій, а це 41% усіх домогосподарств.

«В області діятиме два механізми монетизації субсидій. Перший, який ми називаємо суто «монетизація субсидій», а з другого півріччя – монетизація пільг. Цей механізм вже почав діяти і стосується тих осіб, які звернулися за субсидією з 1 січня 2019 року (а це 1924 особи по області). Цим субсидіантам в Ощадбанку буде відкрито персональний обліковий запис, на нього з Міністерства соціальної політики надійдуть кошти з Держбюджету. Банк самостійно розділить їх на «платіжки». Після проведення відповідних розрахунків, субсидіанту надійде на мобільний телефон смс-повідомлення про стан проведених розрахунків – скільки коштів в залишку або ж, скільки потрібно доплатити. Після завершення опалювального сезону, невикористану суму повністю людина зможе отримати готівкою», – повідомила Наталя Заболотна.  

Вона також зазначила, що 6 лютого поточного року Уряд за ініціативи Президента України оголосив другий етап монетизації, тобто виплату субсидій у готівковій формі. За її словами, він стосується, так званих, «старих» субсидіантів, тобто тих, кому була призначена субсидія з жовтня до 31 грудня 2018 року.

«В березні вони отримають субсидію за лютий «живими грошима». Ці гроші до них надійдуть двома шляхами – якщо це пенсіонер, то разом із нарахованою пенсією (а таких близько 70% усіх субсидіантів), якщо не пенсіонер, то через «Ощадбанк», – зазначила Наталя Заболотна. Вона також наголосила, що з будь-яких питань щодо надання роз’яснень необхідно звертатися до управлінь праці і соціального захисту населення райдержадміністрацій на місцях.

Механізм надання житлової субсидії у готівковій формі


Джерело: Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua