Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 7304
Вчора 8185
За цей тиждень 32003
За минулий тиждень 56337
За цей місяць 178504
За минулий місяць 254341
За весь час 2257049
Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру
08 Лютого 2019

Через Вінницьку область проходить понад 2 тисячі км доріг загального користування державного значення. Цьогоріч на їх поточний середній ремонт буде спрямовано 2,5 млрд. гривень, а на експлуатаційне утримання – 228 млн. гривень. Таку інформацію озвучив начальник Служби автомобільних доріг області Ігор Корольчук під час прес-конференції, що відбулася сьогодні, 7 лютого, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА. 

Він, зокрема, зазначив, що в поточному році, як і в минулому, ремонти проводитимуться за «маршрутним» принципом. 

«Через область проходить дві дороги міжнародного значення М-12 та М-21.

Автомобільна дорога М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» входить до проекту Go Highway, що поєднуватиме чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським містом Гданськ на Балтійському морі. У Вінницькій області протяжність дороги складає 185,4 км. На 2019 рік заплановано відновлення 72 км траси, включаючи капітальний ремонт найбільш уражених ділянок за м. Гайсин. Заплановано на ремонт 13,3 км а/д М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» в напрямку від міста Вінниця до Житомирської області», – проінформував Ігор Корольчук. 

Посадовець зауважив, що велика увага приділяється безпеці руху. На об’єктах ремонту будуть влаштовані пішохідні переходи із шумовими смугами, освітлення, нове бар’єрне огородження, знаки, тротуари, де передбачено проектом. 

«На сьогодні 80% автомобільних шляхів державного значення потребують поточного та капітального ремонту. Значні руйнування та деформації формувались впродовж років. Порушено міжремонтні строки виконання робіт, інтенсивність руху та навантаження на дороги збільшилось в рази.  Але за рік чи два неможливо відремонтувати всі дороги. Однак, за умови стабільного фінансування та відповідного ресурсного забезпечення, який закріплено у Плані перспективного розвитку регіону у 2019-2021 роках, за два роки цілком можливо завершити ремонт міжнародних трас», – запевнив керівник Служби автомобільних доріг області.


Джерело: Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua