Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 263
Вчора 8175
За цей тиждень 33230
За минулий тиждень 57012
За цей місяць 149650
За минулий місяць 265250
За весь час 1970380
08 Лютого 2019

Через Вінницьку область проходить понад 2 тисячі км доріг загального користування державного значення. Цьогоріч на їх поточний середній ремонт буде спрямовано 2,5 млрд. гривень, а на експлуатаційне утримання – 228 млн. гривень. Таку інформацію озвучив начальник Служби автомобільних доріг області Ігор Корольчук під час прес-конференції, що відбулася сьогодні, 7 лютого, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА. 

Він, зокрема, зазначив, що в поточному році, як і в минулому, ремонти проводитимуться за «маршрутним» принципом. 

«Через область проходить дві дороги міжнародного значення М-12 та М-21.

Автомобільна дорога М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка» входить до проекту Go Highway, що поєднуватиме чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським містом Гданськ на Балтійському морі. У Вінницькій області протяжність дороги складає 185,4 км. На 2019 рік заплановано відновлення 72 км траси, включаючи капітальний ремонт найбільш уражених ділянок за м. Гайсин. Заплановано на ремонт 13,3 км а/д М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» в напрямку від міста Вінниця до Житомирської області», – проінформував Ігор Корольчук. 

Посадовець зауважив, що велика увага приділяється безпеці руху. На об’єктах ремонту будуть влаштовані пішохідні переходи із шумовими смугами, освітлення, нове бар’єрне огородження, знаки, тротуари, де передбачено проектом. 

«На сьогодні 80% автомобільних шляхів державного значення потребують поточного та капітального ремонту. Значні руйнування та деформації формувались впродовж років. Порушено міжремонтні строки виконання робіт, інтенсивність руху та навантаження на дороги збільшилось в рази.  Але за рік чи два неможливо відремонтувати всі дороги. Однак, за умови стабільного фінансування та відповідного ресурсного забезпечення, який закріплено у Плані перспективного розвитку регіону у 2019-2021 роках, за два роки цілком можливо завершити ремонт міжнародних трас», – запевнив керівник Служби автомобільних доріг області.


Джерело: Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua