Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 402
Вчора 8175
За цей тиждень 33369
За минулий тиждень 57012
За цей місяць 149789
За минулий місяць 265250
За весь час 1970519
07 Лютого 2019

Під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника 1 лютого відбулося перше засідання Конкурсної ради 16 Обласного конкурсу проектів  розвитку територіальних громад.

– Запропонованими змінами до термінів подачі проектів продовжено час підготовки документів територіальних громад для подачі їх на шістнадцятий конкурс. Крайній термін подачі електронних заяв до Дирекції Конкурсу буде 1 березня, а в друкованому вигляді – 15 березня.  
Варто зауважити, що цьогоріч участь в 16 Обласному конкурсі не будуть брати участі проекти екологічного спрямування.
Вимоги й критерії до участі в конкурсі, а також форма подачі документів залишились не змінними.  
Для участі у Конкурсі приймаються:

- не більше 6-ти проектів від кожної з міських рад міст обласного значення та органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, з яких переможцями можуть бути визнані не більше 2-х проектів;

- не більше 2-х проектів від кожної з сільських, селищних, міських, міст районного значення рад, районних рад.

Усі подані на Конкурс проекти повинні відповідати цілям та завданням Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від  24 червня 2015 року  № 893.

У Конкурсі беруть участь проекти, розроблені та подані місцевими радами Вінницької області (далі – учасники), зокрема:

– І категорія – сільськими радами, які не входять до складу об’єднаних територіальних громад;

– ІІ категорія – селищними, міськими радами міст районного значення, які не входять до складу об’єднаних територіальних громад;

– ІІІ категорія – міськими радами міст обласного значення, органами місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, районними радами;

– ІV категорія – спільні проекти, розроблені декількома органами місцевого самоврядування на основі договору про спільну діяльність (проекти міжмуніципального співробітництва).

Заяви щодо проектів, поданих учасниками, приймаються для розгляду Конкурсною радою тільки у випадку їх реєстрації в установленому порядку. Заяви щодо проектів, які не відповідають вимогам по оформленню, не містять повний комплект документів і додатків, не зареєстровані в онлайн-режимі або мають інші порушення чинних вимог, залишаються без розгляду.

Граничні обсяги співфінансування та величина власного внеску учасника конкурсу для 4-х категорій учасників конкурсу становить, відповідно:

    – І категорія – обсяг співфінансування – до 100 тис грн, власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проекту;

    – ІІ категорія – обсяг співфінансування – до 150 тис грн, власний внесок – не менше 25% від загального бюджету проекту;

    – ІІІ категорія – обсяг співфінансування – до 250 тис грн, власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проекту;

    – ІV категорія – обсяг співфінансування – до 400 тис грн, власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проекту.

Загалом члени Конкурсної ради на сьогоднішньому засіданні  розглянули п’ять питань порядку денного. Зокрема, «Про оголошення 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад», «Про внесені пропозиції до проекту Положення щодо 16 Обласного конкурсу», «Про затвердження вимог до заяв щодо проектів, поданих на 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», «Про обсяг витрат на виконання повноважень Виконавчого адміністратора конкурсу» та питання «Різне».

Детальніше із внесеними змінами до розпорядження «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» можна буде ознайомитися на сайті обласної Ради, в розділі «Документи обласної Ради».

Джерело: https://vinrada.gov.ua/rozpochinae-robotu-16-oblasnij-konkurs-rozvitku-teritorialnih-gromad.htm