Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3819
Вчора 5477
За цей тиждень 19348
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 85300
За минулий місяць 83451
За весь час 1057614
11 Січня 2019
11 січня під керівництвом голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання ДНПК з питання виявлення сказу тварин у водно-болотних угіддях біля села Козарівка Барського району.     
Члени комісії, заслухавши інформацію заступника начальника Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  Оксани Ольшанської та розглянувши акт епізоотичного розслідування від 10.01.2019 року про встановлення  випадку захворювання на сказ відстріляного для моніторингових досліджень лиса у  водно-болотних угіддях біля села Козарівка (експертиза Вінницької регіональної державної лабораторії ДПСС № 0081/3 від 11.01.2019 року), вирішили:

1. Оголосити водно-болотні угіддя біля села Козарівка і прилеглі до них території в радіусі 5 км неблагополучними по сказу тварин, а територію в радіусі 10 км – загрозливою зоною, згідно з планом-схемою.  

2. Ввести карантинні обмеження на с.Козарівка.

3. Затвердити план заходів з ліквідації сказу.

4. Завідувачці ВСП «Барський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ ВОЦЛД МОЗ України» (Попова С.М.) взяти на облік осіб, які мали контакт з хворою твариною.

5. Центральній районній лікарні ( Костенко О.С.) забезпечити осіб, які звернулись за антирабічною допомогою, необхідною кількістю профілактичних та лікувальних засобів.

 6. Начальнику Барської районної державної лікарні ветеринарної медицини (Коновалов В.А.) забезпечити комплекс ветеринарно - санітарних заходів, направлених на ліквідацію осередку інфекції.

7. Голові Барської райради УТМР (Косий О.С.), Ялтушківському лісництву ДП «Жмеринський держлісгосп» спільно з головою Мигалівецької сільської ради (Казік В.С.) вжити дієвих заходів щодо зменшення чисельності червоної лисиці на прилеглій території, а також бродячих собак та котів. 

8. Голові Мигалівецької сільської ради (Казік В.С.) передбачити виділення коштів на закупівлю набоїв для Ялтушківського ДП «Жмеринський держлісгосп» та районної ради УТМР. 

9. Голові Мигалівецької сільської ради (Казік В.С.) сприяти спеціалістам ветеринарної медицини в проведенні профілактичних та оздоровчих заходів на території сільської ради.

10. Секретарю Надзвичайної протиепізоотичної комісії при  райдержадміністрації (Язвенюк О.В.) довести дане рішення до всіх зацікавлених установ і організацій.


Барське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області