Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2347
Вчора 7539
За цей тиждень 17505
За минулий тиждень 51909
За цей місяць 90614
За минулий місяць 247608
За весь час 2946513
04 Січня 2019

Вже неодноразово барські пластуни ставали учасниками міжнародної щорічної скаутської акції до Різдва Христового, яка має на меті поширення Вифлеємського Вогню Миру, запаленого на місці народження Христа.

Ось і цьогоріч, 4 січня, члени районної молодіжної організації «Станиця Бар Пласт» Національної скаутської організації України завітали до райдержадміністрації з гарними різдвяними привітаннями та провели урочисту і хвилюючу церемонію передачі символічного вогню очільнику Барського району Володимиру Саволюку та його першому заступнику Нелі Мельник.

Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк висловив щиру вдячність скаутам за їхню участь у надзвичайно важливій місії з поширення Вифлеємського Вогню Миру , світло якого є символом єдності, миру та злагоди, любові до людей і до світу. Усі учасники урочистої церемонії висловили побажання, щоб світле і життєдайне сяйво Вифлеємського Вогню принесло нашій державі мир, щоб у кожній українській родині панували щастя, взаєморозуміння і сімейний затишок.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації