Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6921
Вчора 8035
За цей тиждень 6922
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138826
За минулий місяць 264420
За весь час 2484237
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
21 Грудня 2018
У рамках акції, оголошеної службою у справах дітей райдержадміністрації з нагоди новорічно-різдвяних свят, продовжуються вітання  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що проживають на території нашого району.

«У ці грудневі дні всі дорослі можуть відчути себе справжніми чарівниками, - переконана начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лілія Предиткевич, - і отримати при цьому особливе задоволення. Подарувавши комусь бодай крихітку щастя, сам стаєш набагато щасливішим». 

Протягом тижня спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації із солодкими подарунками та щирими вітаннями відвідали дітей, які проживають під опікою, дітей із сімей кризових категорій та дітей, батьки яких загинули в зоні АТО. Родини отримали солодощі та щирі побажання родинного затишку, злагоди, добробуту в сім’ях, безмежного щастя й любові у новому році.  


Служба у справах дітей райдержадміністрації