Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 477
Вчора 487
За цей тиждень 477
За минулий тиждень 4501
За цей місяць 10245
За минулий місяць 24702
За весь час 6126691
Президент України провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини
Правила розумного карантину. Бережіть стосунки в сім'ї
11 Грудня 2018
10 грудня, за ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, під керівництвом голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації, першого заступника голови РДА Нелі Мельник відбулося засідання ДНПК у зв’язку з виявленням випадку сказу тварин в с.Біличин Барського району.    
        
Заслухавши інформацію начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Лесі Гули та розглянувши акт епізоотичного розслідування від 07.12.2018 року про випадок захворювання кішки на сказ в дворі гр. С. у с.Біличин (експертиза Вінницької регіональної державної лабораторії ДПСС № 006633 від 07.12.2018 року), відповідно до ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», інструкції «Про заходи боротьби із сказом тварин», затвердженої наказом головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 19.01.1994 року № 2, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Барській районній адміністрації вирішила:

1. Оголосити двір гр. С. у с. Біличин та прилеглі до нього території в радіусі 5 км неблагополучними по сказу тварин, а територію в радіусі 10 км – загрозливою зоною, згідно з планом-схемою. 

2. Ввести карантинні обмеження на двір гр. С. та продовжити карантинні обмеження в с.Біличин до 10.02.2019 року.

3. Затвердити план заходів з ліквідації сказу.

4. Завідувачці ВСП «Барський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ ВОЦЛД МОЗ України» (С.М. Попова)  взяти на облік осіб, які мали контакт з хворою твариною.

5. Центральній районній лікарні (Костенко О.С.) забезпечити осіб, які звернулись за антирабічною допомогою, необхідною кількістю профілактичних та лікувальних засобів.

6. Начальнику Барської районної державної лікарні ветеринарної медицини (Коновалов В.А.) забезпечити комплекс ветеринарно - санітарних заходів, направлених на ліквідацію осередку інфекції.

7. Голові Барської райради УТМР (Косий О.С.), Ялтушківському ДП  «Жмеринський держлісгосп» спільно з головою Ялтушківської сільської ради (Хватков С.Д.) вжити дієвих заходів щодо зменшення чисельності червоної лисиці на території, прилеглій до с.Біличин, а також бродячих собак та котів у населеному пункті та на прилеглій території.

8. Голові Ялтушківської сільської ради (Хватков С.Д.) сприяти спеціалістам ветеринарної медицини в проведенні профілактичних та оздоровчих заходів на території сільської ради.

9. Секретарю Надзвичайної протиепізоотичної комісії при  райдержадміністрації (Язвенюк О.В.) довести дане рішення до всіх зацікавлених установ і організацій.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській РДА Іванова М.О.


Барське районе управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області