Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6974
Вчора 8035
За цей тиждень 6974
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138877
За минулий місяць 264420
За весь час 2484288
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
10 Грудня 2018
У студії каналу «UA: Перший» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук з експертами та героями програми «По обіді шоу» обговорив переваги утеплення, встановлення сонячних панелей, вітроустановок, теплових насосів та реалізації інших енергоощадних заходів.

Як повідомив С.Савчук, більше 500 тис. сімей-учасників програми «теплих кредитів», а це фактично населення цілої області країни, вже утеплили оселі та заощаджують на комунальних рахунках від 20% до 50% та навіть більше.

«У реальну вигоду «теплих кредитів» повірили ОСББ. За 4 роки програмою державної підтримки скористалося понад 2800 ОСББ, з яких 1600 об’єднань - саме  у 2018 р., що в 1,3 рази більше, ніж в цілому за останні 3 роки», - прокоментував С.Савчук.

ОСББ на власному досвіді переконалися, що комплексна термомодернізація дає можливіть скоротити витрати на опалення вдвічі та навіть утричі.

Додатковий бонус для ОСББ: вартість квартир в утеплених будинках зростає на 30-50%.

Важливо, що співфінансування енергоефективних заходів також надає місцева влада. На сьогодні у співпраці з Агентством запроваджено 169 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» (http://saee.gov.ua/uk/programs/map).

Окрім енергоефективних заходів, все більше домогосподарств цікавляться відновлюваними джерелами енергії, щоб стати менш енергозалежними.

«Так, за останні 4 роки більше 6 тисяч домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 121 МВт. Тепер ці родини самостійно генерують необхідну електроенергію та навіть продають її надлишок державі за «зеленим» тарифом», - наголосив С.Савчук.

Детальніше про те, як стати енергонезалежними та економити на комунальних послугах, дізнавайтеся із відеозапису програми «По обіді шоу» телеканалу «UA: Перший»: https://www.youtube.com/watch?v=Jj2CUXpXD_g


Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності