Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 886
Вчора 4816
За цей тиждень 886
За минулий тиждень 35788
За цей місяць 110806
За минулий місяць 144650
За весь час 1232660
06 Грудня 2018
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, звертаючись з нагоди Дня Збройних Сил України зі словами щирих вітань  до військовослужбовців та працівників Барського гарнізону, до яких завітав 6 грудня.

«На сьогодні Збройні Сили України мають високу довіру в суспільстві. Завдяки Президенту України Петру Порошенку, Уряду українська армія активно відновлюється і модернізується. За рівнем боєздатності, оснащеності та навченості наше практично заново створене потужне військо кардинально відрізняється від того, яке було ще декілька років тому. Українська армія - в десятці найсильніших на європейському континенті серед збройних сил країн, що не входять в НАТО.

Наші воїни, мужньо боронячи незалежність і територіальну цілісність України, демонструють усьому світу незламність Української нації та силу козацького духу. Ці слова сповна стосуються і військовослужбовців Барського гарнізону, які з честю і гідністю виконують свій військовий обов’язок», - підкреслив очільник району Володимир Саволюк. 

Він висловив слова щирої вдячності всім військовослужбовцям за героїзм, мужність, самопожертву, звитягу, патріотизм і вірність присязі та разом із заступником голови районної ради Олександром Парчевським, який також сердечно привітав військових з професійним святом, вручив Почесні грамоти і квіти кращим представникам Барського гарнізону.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації