Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 2532
Вчора 2959
За цей тиждень 2532
За минулий тиждень 22440
За цей місяць 51121
За минулий місяць 68826
За весь час 934348
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
06 Грудня 2018
На цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Саволюк, звертаючись з нагоди Дня Збройних Сил України зі словами щирих вітань  до військовослужбовців та працівників Барського гарнізону, до яких завітав 6 грудня.

«На сьогодні Збройні Сили України мають високу довіру в суспільстві. Завдяки Президенту України Петру Порошенку, Уряду українська армія активно відновлюється і модернізується. За рівнем боєздатності, оснащеності та навченості наше практично заново створене потужне військо кардинально відрізняється від того, яке було ще декілька років тому. Українська армія - в десятці найсильніших на європейському континенті серед збройних сил країн, що не входять в НАТО.

Наші воїни, мужньо боронячи незалежність і територіальну цілісність України, демонструють усьому світу незламність Української нації та силу козацького духу. Ці слова сповна стосуються і військовослужбовців Барського гарнізону, які з честю і гідністю виконують свій військовий обов’язок», - підкреслив очільник району Володимир Саволюк. 

Він висловив слова щирої вдячності всім військовослужбовцям за героїзм, мужність, самопожертву, звитягу, патріотизм і вірність присязі та разом із заступником голови районної ради Олександром Парчевським, який також сердечно привітав військових з професійним святом, вручив Почесні грамоти і квіти кращим представникам Барського гарнізону.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації