Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 878
Вчора 4816
За цей тиждень 878
За минулий тиждень 35788
За цей місяць 110798
За минулий місяць 144650
За весь час 1232652
06 Грудня 2018
Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!
Дорогі ветерани!

Сердечно вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії.

Щиро дякуємо військовослужбовцям Збройних Сил України за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Висловлюємо вдячність ветеранам війни та військової служби за їх активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів.

Переконані, що Збройні Сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

                                         
Голова райдержадміністрації                                                     Голова районної ради
     Володимир САВОЛЮК                                                            Михайло ПІДДУБНИЙ