Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6829
Вчора 8035
За цей тиждень 6830
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138733
За минулий місяць 264420
За весь час 2484144
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
05 Грудня 2018
Шановні друзі!

З нагоди Міжнародного дня волонтера, який відзначається у світі 5 грудня, щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтерство - надзвичайно важлива складова громадянського суспільства.

Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на Сході України мужнім воїнам доводиться захищати зі зброєю в руках суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Попри усі труднощі, які доводиться долати Україні, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість сотень тисяч українців.

Нині доброчинність людей є в усіх сферах життя. Волонтери України стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги.

Дуже приємно, що жителі Барського району також є активними учасниками волонтерського руху, творцями багатьох добрих справ.

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невичерпне прагнення приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ.

Слава Україні!


Голова райдержадміністрації                                               Голова районної ради
    Володимир САВОЛЮК                                                       Михайло ПІДДУБНИЙ