Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6733
Вчора 8035
За цей тиждень 6733
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138636
За минулий місяць 264420
За весь час 2484047
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
04 Грудня 2018
У Вінниці 6 грудня 2018 року о 9:00 відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Вінниччини – колегіального органу, який очолює голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій. До складу Ради регіонального розвитку Вінниччини  входять заступники голови облдержадміністрації та керівники її Департаментів, Вінницький міський голова, представники міської влади, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій та районних рад, представники виконавчої та представницької влади області, науковці, промисловці та підприємці Вінниччини, виробничники та експерти з стратегічного планування економіки. Загалом цей консультативно – дорадчий орган області налічує понад 200 осіб.

Головна ідея зустрічі – визначення стратегічного напряму розвитку економіки області в сегменті соціально – економічного поступу всієї країни, підведення підсумків господарювання по усіх галузях за останні роки та опанування Плану Перспективного розвитку регіону на період 2019 – 2021 років. Основні постулати цієї програми були озвучені Президентом України Петром Порошенком на останньому засіданні Всеукраїнської Ради регіонального розвитку, яке відбулось під його головуванням та за участі Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана 12 листопада цього року у Києві.

План Перспективного розвитку країни включає в себе поетапне втілення основних стратегічних й тактичних ідей та шляхів їх реалізації, які спрямовані на економічне зростання країни, на створення робочих місць, будівництво соціальних об`єктів, розвиток інфраструктури населених пунктів України, осучаснення промисловості та сфери АПК, що, у підсумку, має поступово збільшувати рівень ВВП на душу населення, підвищувати рівень життя громадян.

Для цього і має відбутись перший етап обговорень Плану як на рівні сільських та селищних, районних рад, так і в області, на Раді регіонального розвитку.

Засідання відбудеться в приміщенні облдержадміністрації.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua