Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 741
Вчора 8440
За цей тиждень 26531
За минулий тиждень 63245
За цей місяць 175642
За минулий місяць 257413
За весь час 1727980
04 Грудня 2018
У Вінниці 6 грудня 2018 року о 9:00 відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Вінниччини – колегіального органу, який очолює голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій. До складу Ради регіонального розвитку Вінниччини  входять заступники голови облдержадміністрації та керівники її Департаментів, Вінницький міський голова, представники міської влади, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій та районних рад, представники виконавчої та представницької влади області, науковці, промисловці та підприємці Вінниччини, виробничники та експерти з стратегічного планування економіки. Загалом цей консультативно – дорадчий орган області налічує понад 200 осіб.

Головна ідея зустрічі – визначення стратегічного напряму розвитку економіки області в сегменті соціально – економічного поступу всієї країни, підведення підсумків господарювання по усіх галузях за останні роки та опанування Плану Перспективного розвитку регіону на період 2019 – 2021 років. Основні постулати цієї програми були озвучені Президентом України Петром Порошенком на останньому засіданні Всеукраїнської Ради регіонального розвитку, яке відбулось під його головуванням та за участі Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана 12 листопада цього року у Києві.

План Перспективного розвитку країни включає в себе поетапне втілення основних стратегічних й тактичних ідей та шляхів їх реалізації, які спрямовані на економічне зростання країни, на створення робочих місць, будівництво соціальних об`єктів, розвиток інфраструктури населених пунктів України, осучаснення промисловості та сфери АПК, що, у підсумку, має поступово збільшувати рівень ВВП на душу населення, підвищувати рівень життя громадян.

Для цього і має відбутись перший етап обговорень Плану як на рівні сільських та селищних, районних рад, так і в області, на Раді регіонального розвитку.

Засідання відбудеться в приміщенні облдержадміністрації.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua