Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 6761
Вчора 8035
За цей тиждень 6761
За минулий тиждень 56839
За цей місяць 138664
За минулий місяць 264420
За весь час 2484075
«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков
Валерій Коровій: Форум під неформальною назвою «Подільський Давос» – це майданчик для спілкування влади, бізнесу та громадськості зі створення передумов до залучення інвестицій
Володимир Саволюк: «Будьмо єдиними у прагненні зберегти, розбудувати та уславити Українську державу, над якою гордо майорить синьо-жовтий стяг»
04 Грудня 2018
4 грудня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулося засідання районного комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

На порядок денний засідання комісії було винесено питання щодо підсумків проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення і транспортної інфраструктури у м. Бар та населених пунктах району.

Присутніх членів комітету було ознайомлено з результатами аудиту, який проводився протягом ІІ- ІV кварталів 2018 року. 

Перевіркою  було охоплено 59 об’єктів: 6 адміністративних будинків, 4 заклади соціального призначення, 10 закладів освіти, 2 багатоповерхових житлових будинки, 9 закладів охорони здоров’я, 1 спортивний заклад, 7 об’єктів культурно-видовищних закладів: з них 2 культові споруди, 3 бібліотеки, 2 споруди культурного значення, а також 9 підприємств  торгівлі та громадського харчування, 2 заклади зв’язку, 3 споруди комунального господарства,  6 об’єктів вулично-дорожньої мережі.  

Складено 50 актів проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфраструктури.

Під час проведення аудиту встановлено, що 27 пандусів відповідають вимогам Державних будівельних норм В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних  груп населення», а 23 пандуси  не відповідають вимогам ДБН.

Це, як правило, не витриманий ухил пандусу (при нормі 8 відс.); не дотримано ширину площадки на горизонтальній ділянці пандуса на повороті (норма не менше 1,5 м); слизька поверхня пандуса; край пандуса не прилягає до основи сходинки. У 4 будівлях громадського призначення, а саме у відділенні Укрпошти, центрі дозвілля, водоканалі, розрахунковому відділі газової контори пандуси відсутні. 

Орієнтовний необхідний обсяг фінансування робіт із дообладнання засобами доступності становить 568,8 тис. грн. Результати проведення аудиту в табличній формі оприлюднено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у розділі меню «Громадянам» - підрозділ  «Доступність об'єктів фізичного оточення до потреб осіб з інвалідністю» - сторінка «Аудит доступності».

Власникам та балансоутримувачам споруд, об’єкти доступності яких не відповідають вимогам Державних будівельних норм,  надіслані листи з проханням привести у відповідність ДБН пандуси, які знаходяться при вході до даних будівель. Станом на 30.11. 2018 Барська міська рада відреагувала на лист щодо зміни покриття пандусу та входу до будівлі. На дообладнання пандуса витрачено 15,4 тис. грн.

Згідно з рішенням засідання районного комітету доступності від 04.12.2018 № 6, вирішено продовжити контроль за виконанням вимог щодо приведення у відповідность Державним будівельним нормам пандусів, у яких виявлені порушення, протягом 2019 року.
 

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації