Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3701
Вчора 5477
За цей тиждень 19230
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 85182
За минулий місяць 83451
За весь час 1057496
09 Листопада 2018
Сьогодні з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в районному центрі дозвілля відбувся святковий захід, під час якого було вшановано кращих представників галузі культури району.

А розпочалося свято з відеопоказу низки різноманітних культурно-мистецьких заходів, проведених в нашому Барському краї.

«Те, що ми побачили на екрані, є свідченням сумлінної, наполегливої і творчої роботи працівників закладів культури району. Тому хочу щиро подякувати всім, хто зберігає, творить та примножує національну культуру. Завдяки працівникам відділу культури і туризму райдержадміністрації, районного центру дозвілля, бібліотек, клубів та будинків культури, дитячої музичної школи, районного історичного музею та інших мистецьких осередків відбувається чимало реальних змін у духовному, культурному житті Барського краю. Професійні та аматорські колективи гідно представляють наш район на різноманітних конкурсах і фестивалях. 

Тож щиро вітаю вас з професійним святом і нехай не полишають вас завзятість і енергія, нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!», - такі теплі слова вітань і щирих побажань адресував учасникам святкового зібрання голова райдержадміністрації Володимир Саволюк.

Сердечно привітали присутніх зі святом голова районної ради Михайло Піддубний, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Гапонюк.

За сумлінну працю, активну участь в районних культурно-масових мистецьких заходах, високу виконавську майстерність, популяризацію української пісні працівникам та активістам галузі культури району було вручено грамоти районної влади, відділу культури і туризму райдержадміністрації, а також квіти, оригінальні подяки та подарунки.

Чудовий пісенний дарунок підготував для присутніх на святі і талановитий, креативний творчий гурт «Водограй» з м.Вінниці.


Відділ з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації