Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 108
Вчора 2051
За цей тиждень 10710
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41331
За минулий місяць 69614
За весь час 850695
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
09 Листопада 2018
Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя і здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, які формуються у сьогоденні.  Святий обов’язок кожної людини, родини, школи, органів влади подбати про всебічний розвиток дитини. Але не всім дітям поталанило мати щасливе та безтурботне дитинство. Дуже приємно, що знаходяться люди, яким не байдужа доля таких дітей.

Це, зокрема, жителі с.Войнашівка Вишковський М.Л. та Вишковська С.В., батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу. Вони виявили бажання прийняти у свою вже досить велику родину двох дітей з нашого району, які посиротіли у зв’язку із позбавленням їх батьків батьківських прав і над влаштуванням яких у сімейну форму виховання працювала служба у справах дітей райдержадміністрації .

Отож, сьогодні, 9 листопада, двоє рідних між собою братик та сестричка отримали найкращий для них подарунок – справжню родину та люблячих батьків. А ще чотирьох братиків та чотирьох сестричок, які проживають у цій сім’ї. 

Побажаймо новій родині щастя, миру, злагоди, терпіння, мудрості, благополуччя!


Служба у справах дітей райдержадміністрації