Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 23
Вчора 2051
За цей тиждень 10625
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41246
За минулий місяць 69614
За весь час 850610
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
09 Листопада 2018
З 20 по 23 листопада ц.р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, павільйони №1С, 2А, 3А, 3С з боків станції метро «Лівобережна» та р. Дніпро відповідно) відбудеться XVII Міжнародний промисловий форум-2018 – головна подія машинобудівної галузі України.

Міжнародний промисловий форум присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок:

- Металообробка (металообробні технології, обладнання та інструмент);

- Укрлитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);

- Укрзварювання (технології, обладнання та матеріали для зварювального виробництва);

- Гідравлика. Пневматика;

- Підшипники;

- Підйомно-транспортне, складське обладнання;

- УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва);

- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно-вимірювальні прилади, метрологія, сертифікація, лабораторне обладнання);

- Безпека виробництва (охорона праці, засоби захисту, безпека робочої зони);

- УкрВторТех (комісійна техніка та обладнання).
 
Організатор форуму – ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Вхід на виставку для відвідувачів безкоштовний. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами (044)201-11-65, 201-11-56 та на веб-сторінці: www.iec-expo.com.uaВідділ економіки райдержадміністрації