Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 3707
Вчора 5477
За цей тиждень 19236
За минулий тиждень 32369
За цей місяць 85188
За минулий місяць 83451
За весь час 1057502
09 Листопада 2018
8 листопада, за ініціативи Барського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, під керівництвом заступника голови державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барській райдержадміністрації, начальника районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Миколи Іванова відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.             

Заслухавши інформацію Миколи Іванова та розглянувши акт епізоотичного розслідування від 07.11.2018 року про встановлені випадки захворювання на сказ відстріляних для моніторингових досліджень лисів (2 голови) в урочищі «Матейківська дача» та у водно-болотних угіддях біля села Слобода-Ялтушківська (експертиза Вінницької регіональної державної лабораторії ДПСС № 005753 від 07.11.2018 року), відповідно до ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», інструкції «Про заходи боротьби із сказом тварин, затвердженої наказом головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 19.01.1994 року № 2, державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Барській районній адміністрації вирішила:

1. Оголосити урочище «Матейківська дача» Копайгородського лісництва ДП «Жмеринський держлісгосп» та  водно-болотні угіддя біля села Слобода-Ялтушківська і прилеглі до них території в радіусі 5 км неблагополучними по сказу тварин, а територію в радіусі 10 км – загрозливою зоною згідно з планом-схемою.  

2. Ввести карантинні обмеження на урочище «Матейківська дача» та водно-болотні угіддя біля села Слобода-Ялтушківська. 

3. Затвердити план заходів по ліквідації сказу.

4. Завідувачці ВСП «Барський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ ВОЦЛД МОЗ України» (Попова С.М.) взяти на облік осіб, які мали контакт з хворою твариною.

5. Центральній районній лікарні (Костенко О.С.) забезпечити осіб, які звернулись за антирабічною допомогою, необхідною кількістю профілактичних та лікувальних засобів.

6. Начальнику  Барської районної державної лікарні ветеринарної медицини  (Коновалов В.А.) забезпечити комплекс ветеринарно - санітарних заходів, направлених на ліквідацію осередку інфекції.

7. Голові Барської райради УТМР (Косий О.С.), Барському  лісництву ДП «Жмеринський держлісгосп» спільно з головами Матейківської  сільської ради  (Гребенюк П.Г.) та Ялтушківської сільської ради (Хватков С.Д.) вжити дієвих заходів щодо зменшення чисельності червоної лисиці на прилеглій території, а також бродячих собак та котів. 

8. Головам Матейківської сільської ради (Гребенюк П.Г.) та Ялтушківської сільської ради (Хватков С.Д.) передбачити виділення коштів на закупівлю набоїв для районної ради УТМР. 

9. Головам Матейківської сільської ради (Гребенюк П.Г.) та Ялтушківської сільської ради (Хватков С.Д.) сприяти спеціалістам ветеринарної медицини в проведенні профілактичних та оздоровчих заходів на території підвідомчих сільських рад.

10. Секретарю надзвичайної протиепізоотичної комісії при  райдержадміністрації (Язвенюк О.В.) довести дане рішення до всіх зацікавлених установ і організацій.


Барське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області