Архів новин
«   »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
Сьогодні 70
Вчора 2051
За цей тиждень 10672
За минулий тиждень 16317
За цей місяць 41293
За минулий місяць 69614
За весь час 850657
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Парламент має упорядкувати процес переходу громад з Московського Патріархату до Православної Церкви України, щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів»
Вінниччина - 2018. Є що сказати!
Володимир Саволюк: «Успішна реалізація завдань соціально-економічного поступу Барського краю дає нам впевненість у подальших кроках та дозволяє сформувати конкретний план перспективного розвитку району на 2019-2021 роки»
09 Листопада 2018
Перший ефективний захід, який варто впроваджувати у багатоповерхівці, - встановити ІТП із системою автоматичного погодного регулювання.
 
ІТП дозволяє регулювати споживання тепла в будинку, оптимізуючи витрати тепла залежно від погодних умов і заданої температури всередині будинку.
 
"Окрім ІТП, можна здійснювати термомодернізацію усього будинку, замінювати теплові мережі, встановлювати терморегулятори, утеплювати дах, підвал, замінювати вікна на енергоефективні тощо", - розповів в інтерв'ю телеканалу "Прямий" Роман Марецький, директор Департаменту технічного регулювання енергоефективності Держенергоефективності.
 
В Україні більше 2500 ОСББ стали на шлях до енергоощадності в рамках програми "теплих кредитів".
 
Окрему фінансову допомогу на енергоефективні заходи можна отримувати від місцевої влади на обласному, районному чи міському рівнях. Для цього запроваджено 163 місцеві програми здешевлення "теплих кредитів". Деталі дізнавайтеся на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

 
Більше інформації у сюжеті телеканалу "Прямий":
 https://www.youtube.com/watch?v=7nKakWquvwc